Cirrus Workshop 10. oktober

Med god deltagelse fra klubbens medlemmer, ble mange emner behandlet. En entusiastisk Rebecca Hansen fra NLFs seilflygruppe ledet det som var Cirrus’ aller første workshop. Felles aktiviteter, anerkjennelse av medlemmer, flere på klubbaktiviteter, flere interessante klubbkvelder, liten tilgang for alle på flyplassen, opplæring og klubbkultur ble behandlet.

På forhånd var vi oppfordret til å si det vi ville, være direkte og ærlige.

Det ble et spesielt klubbmøte med god respons fra gutta rundt bordet, også med direkte innspill via en app på mobilen.

Tusen takk til Rebekka. Vi tar med oss mange innspill. I fremtiden kommer medlemmene til å bli oppfordret til å komme med forslag til emner på klubbmøtene så sett i gang og vær kreativ! Forslag kan sendes til klubbens epost: styret@cirrus-rcfk.no

En del av gjengen etter opprydding:

Skribent: Kjell Bentzen

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *