Arrangementer i høst

Cirrus har fortsatt aktiviteter utover høsten. Vi håper at mange av våre medlemmer tar seg tid til å delta på våre kommende arrangementer.

  • Vi skal ha julemøte 8.desember med enkel servering. Se eget arrangement: Julemøte 8.desember . Håper at mange setter av datoen og melder seg på så fort som mulig, da dette gjør det litt lettere for oss som arrangerer. Vi jobber for tiden med å skaffe et lokale, det blir i Oslo området et sted.
  • Men før vi kommer til desember, skal vi ha et klubbmøte, torsdag 10. november, på flyplassen. Tema er blant annet aktiviteter for 2023. Vi håper at våre medlemmer kommer med innspill til flere aktiviteter for neste sesong, slik at vi får satt de på aktivitetskalenderen så tidlig som mulig. Husk at det er medlemmene som skaper aktivitet i klubben 🙂 Forslag kan også sendes på mail til styret: post@cirrus-rcfk.no

Sett av dagene allerede nå 🙂

Skribent: Stein-Vidar

2 tanker om “Arrangementer i høst

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *